úvodní stránka » Služby » Servis / revize

Servis / revize

Microtech CZ s.r.o. disponuje kvalitním servisem, který obsahuje plně vybavené a proškolené servisní techniky kteří jsou připraveni 24hodin denně, 7dní v týdnu, 365 dní v roce, do 4 hodin zasáhnout kdekoliv po České Republice

Druhy servisních činností:

1. záruční i pozáruční

Zajišťujeme servisní a revizní činnost na vlastních realizovaných zakázkách. Systémy, které jsou v záruce i bez záruky je nutné udržovat v platnou funkční zkoušku případně revizní zprávu.

2. vlastní i cizí instalace

Vlastním instalacím poskytujeme technickou podporu a servis automaticky ať už v rámci záruky nebo na základě servisní smlouvy. Cizí instalace bezplatně převezmeme do našeho servisu a zajistíme jak technickou podporu tak provádění pravidelných činností podle platné legislativy ČR.

3. 24-hodinová pohotovost

Při podepsané servisní smlouvě s naší společností je k dispozici naše hot-line a servisní mail. Servisní technik zajišťuje technickou pomoc obsluze po telefonu případně vzdáleným připojením a v případě potřeby zajistí opravu v místě závady na systému.

4. preventivní a havarijní

Preventivní činnosti se provádějí na základě servisní smlouvy nebo jednorázové objednávky a vychází z platné legislativy ČR pro daný systém. V případě havárie (závady) na systému servisní technik pomůže obsluze se zvládnutím nastalé situace a následně do smluveného dojezdového času závadu odstraní.

Aktuality

Microtech CZ se stal součástí technologické divize společnosti Securitas AB

Securitas AB schválil k 1. 12. 2017 akvizici české společnosti Microtech CZ s.r.o., která se zabývá instalací a servisem bezpečnostních systémů. SECURITAS ČR s.r.o. se tak stala 100% vlastníkem společnosti Microtech CZ s.r.o. Pro společnost Microtech CZ s.r.o. se jedná o významný milník v její několikaleté historii. Společnost Microtech CZ s.r.o. poskytuje technická bezpečnostní řešení […]

zobrazit celou aktualitu

ce-colokohinoorcinema-cityvodafoneraiffeisen-bank

náměstí Republiky 72/4, 591 01 Žďár nad Sázavou

+420 566 620 006

info@microtech.cz