úvodní stránka » sponzoring

Sponzoring

V srpnu jsme finančně podpořili a aktivně se zúčastnili projektu „Na kole dětem Žďárskými vrchy“

Dne 5.8.2017 se konal 3. ročník projektu „Na kole dětem Žďárskými vrchy“. Nejen, že je společnost Microtech CZ stálým partnerem, ale již druhým rokem se i aktivně zúčastnila této charitativní cyklojízdy. Tento ročník svoji jízdou podpořilo téměř 400 cyklistů.

zobrazit celou aktualitu

Blíží se 3. Ročník charitativní cyklojízdy „NA KOLE DĚTEM ŽĎÁRSKÝMI VRCHY“.

Blíží se 3. Ročník charitativní cyklojízdy „NA KOLE DĚTEM ŽĎÁRSKÝMI VRCHY“, na podporu onkologicky nemocných dětí. Tento projekt letos opět podpoříme jak finančně, tak i samotnou účastí našeho MICROTECH teamu Účastníky čeká stejná projížďka jako loni.

zobrazit celou aktualitu

Pomohli jsme uskutečnit závod v parabiatlonu

Společnost Microtech podpořila charitativním darem projekt „Jeden na jednoho“. I díky našemu finančnímu daru se v neděli 12.2.2017 konal historicky první pražský parabiatlonový závod pro zrakově postižené.

zobrazit celou aktualitu

Podpořili jsme finančním darem charitativní projekt „Jeden na jednoho“

Podpořili jsme finančním darem charitativní projekt „Jeden na jednoho“, který je určen na rozvoj sportování zrakově postižených. Více informacích naleznete na webových stránkách spolku: www.1na1.cz

zobrazit celou aktualitu

V říjnu jsme se zúčastnili benefičního golfového turnaje „Kolem proti handicapu“

Jako každý rok, tak i letos byla naše společnost partnerem a účastníkem benefičního turnaje v golfu. Kolem proti handicapu byl turnaj, který pomohl mladému Toníkovi Voznicovi v jeho životním handicapu s rozštěpem páteře.

zobrazit celou aktualitu

Zúčastnili jsme se akce ,,Na kole dětem Žďárskými vrchy“

13. srpna 2016 se konal druhý ročník akce ,,Na kole dětem Žďárskými vrchy“. Společnost Microtech CZ s.r.o.  je stálým partnerem této akce a letos jsme byli i aktivním účastníkem.

zobrazit celou aktualitu

Na kole dětem Žďárskými vrchy 2016

13. srpna 2016 se bude konat druhý ročník akce ,,Na kole dětem Žďárskými vrchy“. Společnost Microtech CZ s.r.o.  je partnerem této akce a letos i aktivním účastníkem.

zobrazit celou aktualitu

Na kole dětem Žďárskými vrchy

Jsme partnerem projektu ,,Na kole dětem Žďárskými vrchy„. Výtěžek z této akce je určen pro onkologicky nemocné děti, a pediatrická oddělení novoměstské a jihlavské nemocnice. Druhý ročník této akce se bude konat 13. srpna 2016.

zobrazit celou aktualitu

Benefiční golfový turnaj

Zúčastnili jsme se benefičního golfového turnaje pořádaného sportovním klubem SK Ante a přispěli na pomoc onkologicky nemocným dětem.

zobrazit celou aktualitu

Auto pro život

V rámci projektu ,,Auto pro život“ jsme se finančně spolupodílely na zakoupení vozidla Renault Kango pro domov Kamélie v Křižanově.

zobrazit celou aktualitu

ce-colokohinoorcinema-cityvodafoneraiffeisen-bank

náměstí Republiky 72/4, 591 01 Žďár nad Sázavou

+420 566 620 006

info@microtech.cz